login new account reset password

Kwatery pracownicze Srebrne Świerki Private flat

Przepraszamy. Administrator tej oferty nie dodał żadnego zdjęcia.

trwa przetwarzanie danych

E-mail
Telefon
600544010
Address ul. Piechurów 6
04-696 Warszawa
Mazowieckie (Poland)
Location on map
ładowanie mapy...
Navigate to this place
Distance between other places
Legalnie działający obiekt, wielokrotnie kontrolowany. Wystawiamy faktury VAT.

Naszym gościom bezpłatnie udostępniamy internet wi-fi oraz parking wewnątrz posesji. Kameralny dom położony jest w cichej, spokojnej i bezpiecznej części Warszawy – dzielnica Wawer, południowy wschód stolicy. Dzieli go zaledwie 10 km od centrum Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusów komunikacji miejskiej i sklepy. Przed domem rosną rozłożyste świerki, a z tyłu znajduje się ogród i grill. W pobliżu znajduje się las.
Do dyspozycji gości jest 10 pokoi 1-, 2- 3-osobowych, duża, wyposażona kuchnia oraz kilka łazienek i toalet. Nie dysponujemy pokojami z przynależnymi łazienkami.

W kuchni znajduje się kuchenka gazowa, mikrofala, lodówka z zamrażarką, naczynia kuchenne i sztućce. Jest także miejsce do spożycia posiłku – stół i krzesła.

W pokojach znajdują się wygodne łóżka, szafki i lampki nocne, szafy, komody, krzesła i stoliki. Pokoje wyposażone są w czajniki (kawa i herbata gratis)oraz telewizory LCD lub LED.
Drzwi zewnętrzne zamykane są o g. 23. Prosimy o telefony (oprócz niedziel i świąt)w g. 8-22 lub e-maile. Prosimy o segregowanie odpadów.
Przy dłuższych pobytach, zwłaszcza dla grup pracowników ceny mogą być negocjowane.

Właściciele mieszkają na miejscu. W domu jest przestrzegana cisza nocna w godzinach 22-6. Palenie tytoniu jest dozwolone na zewnątrz budynku.

W pobliżu znajdują się przystanki autobusów komunikacji miejskiej: 521- kursuje co ok. 20 min., przystanek PKP Anin (do Dw. Centralnego, do metra Centrum , do Centrum – 12.przystanek, 27 min., do Stadionu Narodowego, na Ochotę) 119 – przystanek PKP Anin (do metra Pole Mokotowskie, na Mokotów) 213 – przystanek Piechurów (na Gocław) S1 – kolej miejska, kursuje co ok. 30 min., stacja PKP Anin (m.in. do Dw. Śródmieście – 7. stacja, 22 min., między Dw. Centralnym, a przystankiem Centrum, – bilety miejskie; także do przystanku Stadion obok Stadionu Narodowego) KM 7 – Koleje Mazowieckie, bilety u konduktora, stacja PKP Anin. Minibus Karczew – linia prywatna, kursuje co ok. 15 min, wszystkie przystanki na żądanie, bilety u kierowcy (do Dw. Centralnego, do metra Centrum , do Centrum, do pl. Zawiszy), Nocne – przystanek PKP Anin, linie nocne (na Dw. centralny, do Centrum, do metra).