England Polish

LOGOWANIE
HOTEL , Hotel, Ludwika Waryńskiego 38

Nr id ogłoszenia: 2368
Cena: od 45 PLN za nocleg
3: HOTEL
Świętokrzyskie, Góry Świętokrzyskie
Adres: Hotel, Ludwika Waryńskiego 38
Kategoria: 2896
Ilość miejsc: 20 Ilość pokoi:10

+48413782854

Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z :
od 60 zł do 100 zł za osobę
łazienka,telefon,internet WiFi,TV
Pokój 2-osobowy z :
od 90 zł do 170 zł za osobę
łazienka,telefon,internet WiFi,TV
Pokój 3-osobowy z :
od 135 zł do 255 zł za osobę
łazienka,telefon,internet WiFi,TVUdogodnienia i wyposażenie:

Komputer z Internetem
Parking
Pokoje z własnymi łazienkami
Room serwis
Dostęp do kuchni
Miejsce na ognisko
Ogród
Klimatyzacja
Rozrywka w okolicy:

Basen otwarty
Aquapark
Solarium
Fitness
Siłownia
Kort tenisowy
Tenis stołowy
Park linowy
Lodowisko
Bilard
Aktywny wypoczynek:

Informacje dodatkowe:

Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
inny 10 20 1 1 8 0 45 - PLN


Opis Oferty:

Busko-Zdrój, to znany od lat, atrakcyjny polski kurort z unikalnymi w kraju i Europie źródłami mineralnymi. Kurort położony jest w malowniczym regionie Polski Południowej, 80 km od Krakowa, prastarego grodu królewskiego, wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury. Liczne atrakcje turystyczne znajdują się również w najbliższym sąsiedztwie Buska Zdroju i należą do jednych z ciekawszych w Polsce. Uzdrowiskowe lecznictwo oparte jest na wodach mineralnych, solankach siarczkowo- siarkowodorowych i borowinie. Stosowane są w leczeniu stawów, zapalenia stawów kręgosłupa, dyskopatii, rwie kulszowej, w niektórych chorobach neurologicznych, stanach pourazowych, w nadciśnieniu tętniczym, zwężeniach naczyń kończyn dolnych i chorobach dermatologicznych, łuszczycy. W Hotelu Pod Świerkiem wykonywane są zabiegi lecznicze: kąpiele siarczkowe, plastry borowinowe, masaż klasyczny i wiele innych. Hotel Pod Świerkiem, położony jest w bliskim sąsiedztwie romantycznego parku zdrojowego. W Hotelu Pod Świerkiem są również wieloletnie tradycje. Już czwarte pokolenie restauratorów stale pracuje na swe sukcesy. Dlatego Hotel Pod Świerkiem cieszy się nieustannym powodzeniem gości z kraju i z za granicy. Znany jest z wygodnych pomieszczeń, z oryginalnego wystroju, domowej kuchni i miłej atmosfery. Nic dziwnego, że stałymi bywalcami od lat są ludzie ze świata kultury i biznesu, ale nie tylko. Tu na wszystkich czeka tradycyjna polska gościnność. http://www.busko-zdroj.com/podswierkiem/ , / www.hotelura.e/

u


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


W okolicy:

Busko-Zdrój położone jest w malowniczym regionie Polski Południowej, 90 km od prastarego  grodu królewskiego – Krakowa.

Cennik:


Pobyt od 3-7 dób, cena zawiera nocleg bez wyżywienia. Pokój 1-osobowy 80,- zł/za dobę Pokój 2-osobowy 130,- zł/za dobę Pokój 3-osobowy 200,- zł/za dobę Powyżej 7 dni jeszcze taniej..

Rezerwacja:

E-mail kontaktowy: *
Imię i Nazwisko: *
Telefon: *

Interesuje mnie nocleg:
Data przyjazdu: * Data wyjazdu: * Ilość osób:
Treść wiadomości

Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:Nocleg na MAPIEOGŁOSZENIA Z OKOLICY


Zapisz się do newsletera:
Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.