England Polish

LOGOWANIE
Ośrodek Wypoczynkowy OSTROWIANKA, Ośrodek wypoczynkowy,

Nr id ogłoszenia: 2580
Cena: od 30 PLN za nocleg
4: Ośrodek Wypoczynkowy OSTROWIANKA
Małopolskie, Beskid Sądecki
Adres: Ośrodek wypoczynkowy,
Kategoria: 0
Ilość miejsc: 80 Ilość pokoi:32

690 644 262
brak danych...

Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z :
od 45 zł do 60 zł za osobę
łazienką
Pokój 2-osobowy z :
od 40 zł do 55 zł za osobę
łazienką
Pokój 3-osobowy z :
od 35 zł do 55 zł za osobę
łazienką
Pokój 4-osobowy z :
od 30 zł do 45 zł za osobę
łazienkąUdogodnienia i wyposażenie:

Internet WiFi
Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Pokoje z własnymi łazienkami
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Dostęp do lodówki
Grill
Miejsce na ognisko
Ogród
Plac zabaw dla dzieci
Piaskownica
Rozrywka w okolicy:

Tenis stołowy
Boisko do koszykówki/piłki nożnej
Aktywny wypoczynek:

_A10
_A13
_A28
_A31
_A32
_A39
_A42
_A48

Informacje dodatkowe:

Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
inny 32 80 0 0 0 0 30 - PLN


Opis Oferty:

Serdecznie zapraszamy - Rodziny z dziećmi, Firmy na szkolenia i imprezy integracyjne. Zorganizowane grupy dzieci oraz młodzieży na zielone szkoły, kolonie, zimowiska, obozy sportowe, harcerskie, … Ośrodek Wypoczynkowy OSTROWIANKA" - budynek hotelowy dla 80 osób, budynek administracyjny z dwoma mieszkaniami, drewniane domki typu Brda i „Owczarnia” która pełni funkcję stołówki i Sali do imprez, Wiata grilowa , miejsce na ognisko, boisko do siatki, kosza, ręcznej i nogi. Razem 3.5 hektara oświetlone i ogrodzone z zamykaną na noc bramą. - „ OSTROWIANKA ” to idealne miejsce dla osób poszukujących ucieczki z miasta, zgiełku i hałasu, miejskiego życia ….. w zacisznym, spokojnym miejscu , w dużym ogrodzie Las i szumiąca rzeczka to najbliższe sąsiedztwo …. spokój i cisza, czyste powietrze, piękne widoki gór, w koło trasy spacerowe, rowerowe, narciarskie, ścieżki i szlaki turystyczne, oraz liczne źródełka wód mineralnych. Okoliczne wzgórza zapraszają na spacery, pobliskie góry Beskidu Sądeckiego na wyprawy turystyczne i rowerowe Zimową wyciąg krzesełkowy połączony z kompleksem narciarskim w Wierchomli Małej i trasy biegowe. Nasze atuty: grzyby, ryby, woda, las, cisza, spokój!


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


W okolicy:

Szczawnik jest dynamicznie rozwijającą się miejscowością o charakterze letniskowo-turystycznym. Piękno krajobrazów, wspaniałe lasy, czyste powietrze, specyficzny zdrowy mikroklimat, kryształowe wody g

Cennik:


nocleg 35 zł sniadanie 15 zł (bufet 8,oo - 10,oo) obiad 20 zł obiadokolacja 25 zł kolacja 15 zł

Rezerwacja:

E-mail kontaktowy: *
Imię i Nazwisko: *
Telefon: *

Interesuje mnie nocleg:
Data przyjazdu: * Data wyjazdu: * Ilość osób:
Treść wiadomości

Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:Nocleg na MAPIEOGŁOSZENIA Z OKOLICY


Zapisz się do newsletera:
Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.